Skoči na glavno vsebino

V tem šolskem letu bodo organizirane naslednje šole v naravi:

  • za učence 3. razreda v CŠOD Jurček (Kočevje) od 13. 1. do 15. 1. 2016,
  • za učence 6. razreda v CŠOD Rakov Škocjan od 21. do 24. 12. 2015
  • za učence 7. Razreda v CŠOD Trilobit (Javorniški rovt) od 28.9. do 2.10. 2015

 

CILJI ŠOLE V NARAVI

Program šole v naravi glede na ponudbo in naše želje (cilji iz učnih načrtov in specifike posameznega okolja šole v naravi) pripravijo v Centrih šolskih in obšolskih dejavnosti. Šola bo poskrbela za spremljevalce.

Izvedbo ene šole v naravi letno subvencionira MZŠŠ. Staršem, ki imajo največje težave s plačilom stroškov šole v naravi, pomaga šola s subvencioniranjem. Glede na zakon šolo v naravi financirajo starši, pri nas pa že vrsto let šolo v naravi sofinancira občina Straža.

 

 

 

Related Images:

Dostopnost