Skoči na glavno vsebino

Ravnateljica: Sabina Erjavec
Pomočnica ravnateljice: Bogdana Hočevar
Svetovalni delavki: Hana Korošec, Katja Kek
Vodja prehrane: Wanda Mantelj Brkopec

 

Št. Ime in priimek Razrednik Razred/ predmet, ki ga poučuje
1. Robert Ogulin 1. a SLJ, MAT, ŠPO, LUM, SPO, GUM
2. Anja Mohar

JV, OPB,

2. strok. del. v 1. a

3. Aleksandra Grujić 1. b SLJ, MAT, ŠPO, LUM, SPO, GUM
4. Renata Cvitkovič

JV, OPB,

2. strok. del. v 1. b

5. Anita Jerman 2. a SLJ, MAT, SPO, GUM, LUM, ŠPO, TJA
6. Petra Bukovec 2. b SLJ, SPO, MAT, ŠPO, LUM, GUM, TJA
7. Andreja Fabić 3. a SLJ, MAT, LUM, GUM, SPO, ŠPO
8. Petra Skube Bavdek 3. b MAT, SLJ, SPO, LUM, GUM, ŠPO
9. Karmen Mandelj 4. a LUM, GUM, DRU, SLJ, MAT, ŠPO, NIT
10. Mirjam Gazvoda 4. b MAT, SLJ, LUM, GUM, DRU, NIT, TJA 3.a, b
11. Bogdana Hočevar

MAT 6. a, 6. b,

pom. ravnateljice

12. Polonca Keglovič 5. a SLJ, MAT,  DRU, NIT, LUM, GUM  GOS 5. a, b
13. Petra Kukman 5. b

SLJ, MAT, DRU, NIT, LUM, GUM,

N1A, 1. a, b

14. Urška Zupančič OPB
15. Barbara Parkelj

OPB, JV, ID,

svet. delo vrtec

16. Ana Markelj Karlič 6. a

SLJ 6. a,

SLJ 8., 9. r – skupine,

TJA, 8., 9. r – skupine

17. Sandra Colarič Sepaher 6. b

KEM 8. a, b, 9. a, b,

BIO 8. a, 9. a,

NAR 6. a, b, 7. a, b

18. Sanja Kirn 7. a

SLJ 6. b, 7. a, 7.b,

SLJ 8., 9. r – skupine

19. Mateja Drašler 7.b TJA 5. b, 6.b, 7. a, b, TJA 8., 9.r – skupine
20. Bogdan Burgar 8. a ŠPO 5. a, 6., 8. r. – skupine, 7. a, b, 9. b IŠP, SŠP, ID
21. Mateja Drmaž 8. b

ŠPO 6., 8.r – skupine,

9. a, PLE, ŠZZ, NŠP, ID

22. Marija Hlastan 9. a MAT 7.a, b, 8., 9. r – skupine, NRA – 4. – 6.r, ROM, MME
23. Metka Starešinič 9. b

GEO 6.a, b, 7.a, b, 8. a, b, 9. b,

DKE 7. a, b, 8. a, b ZGO 7. a, b, 8. a, b,

24. Gregor Turk

TIT 6. b, 7. a, b, 8. r – skupine,

MAT 8., 9. r. – skupine,

OGL, OGU, OGK

25. Barbara Kastelic MAT 8., 9. r. – skupine, OPB
26. Klavdija Kelher ZGO 6. a, b, 7. a, b, 9. a, b, GEO 9. a, ID, OPB
27. Vladimira Brudar LUM 6. a, b, 7. a, b, 8. a, b, 9. a, b, LS1, LS2, LS3, OPB
28. Damir Pirc

TIT 6. a, 8. r – skupine, FIZ 8. a, b, 9. a, b,

NTE 4. – 6. r, OPB

29. Alenka Gazvoda GUM 6. a, b, 7. a, b, 8. a, b, 9. a, b, OPZ, MPZ
30. Tamara Đurđević GOS 6.a, 6. b – skupine,  BIO 8.b, 9.b, IP – SPH, laborant, OPB
31. Eva Perko NI1, NI2, NI3
32. Katja Kek svetovalno delo
33. Hana Korošec svetovalno delo
34. Katarina Kulovec Ulčnik spec. pedagoginja
35. Dušanka Štamfelj knjižničarka
36. Sabina Erjavec ravnateljica
37. Wanda Mantelj Brkopec vodja prehrane
38. Tjaša Štajner OPB

Prihajajoči dogodki

Koledar dogodkov

februar 2024
PTSČPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    
« Jan   Mar »

Projekti:kulturna šola

eko

shema

zajtrk

SIO 2020

Koledar objav

februar 2024
P T S Č P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Related Images:

Dostopnost