Skoči na glavno vsebino

Projekt Zdrava šola

 

Vodji projekta: Anita Jerman in Petra Bukovec

 

S sodelovanjem v Slovenski mreži zdravih šol se želimo odzivati na probleme v zvezi z zdravjem ter vplivati na zdrav način življenja vseh, ki hodijo v šolo. Usmerjali se bomo k razvojnim programom za promocijo zdravja na telesnem, duševnem, socialnem in okoljskem področju. Poleg gibanja in zdrave prehrane bomo v letošnjem šolskem letu načrtno vključevali aktivnosti, s katerimi bomo učence ozaveščali o pomenu dobrega počutja ter jih spodbujali k skrbi za duševno zdravje. Vsako sredo bomo izvajali skupne šolske aktivne odmore na prostem.

S projektom želimo spodbuditi aktivno sodelovanje in povezovanje učencev, učiteljev, zaposlenih na šoli, staršev, lokalne skupnosti, zdravstvenih in drugih služb.

Program zajema celotno šolo.

 

RDEČA NIT: Mi vsi za lepši, boljši jutri.

Dostopnost