Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

vabimo vas na predavanje dr. Ranka Rajovića z naslovom Učenje je igra.

Dr. Rajović je med drugim član odbora za nadarjene otroke pri mednarodni organizaciji Mensa in avtor programa NTC, sistema učenja, ki temelji na spoznanjih o razvoju in delovanju možganov. Vzgojitelje in učitelje sistematično usmerja k tistim igralnim dejavnostim z otroki, ki še posebno dobro vplivajo na nastajanje in utrjevanje možganskih povezav v času njihovega najintenzivnejšega razvoja, od rojstva do približno desetega leta starosti.

Na predavanju nas bo seznanil s tem kako spodbujati otrokov intelektualni razvoj, katere dejavnosti mu ponuditi v zgodnjem obdobju ter med drugim spregovoril tudi o tem zakaj je danes toliko otrok z razvojnimi motnjami.

Več o predavatelju in programu učenja si lahko preberete tudi na spletni strani https://zastarse.si

Predavanje bo v četrtek, 1. 12. 2016, ob 16.30 uri v jedilnici OŠ Vavta vas. Potekalo bo v srbskem jeziku.

Zapisala: ga. Hana Korošec

Related Images:

Dostopnost