Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 28. 3. 2019, je potekalo 13. preverjanje ekip prve pomoči osnovnih šol na OŠ Toneta Pavčka v Mirni Peči. Na tekmovanju so nastopili učenci 15-ih osnovnih šol.

Naša ekipa je zasedla 1. mesto ter se uvrstila na regijsko tekmovanje, ki bo 18. 4. 2019 v Športni dvorani Leona Štuklja v Novem mestu. Posebno hvalo in čestitke si zaslužijo člani ekipe: Julija Jakljič in Sara Jakše, ki sta bili lansko leto članici ekipe državnih prvakov, letos so se jima uspešno pridružili na vajah in tekmovanju Eva Bukovec, Luna Lalić, Larisa Longar, Luka Vasić ter Katarina Zupančič. Zahvaljujem se še ostalim učencem, 23 članom krožka. Naša srečanja so zaradi vas prijetna, zanimiva, navdušujoča … Veliko se naučimo. Še posebej sem vam hvaležen, ker skupaj učimo ostale učence šole temeljnih postopkov oživljanja.

Le tako naprej!

Zapisal mentor RK: g. Robi Ogulin

Related Images:

Dostopnost