Spoštovani starši.

Zadnji šolski dan je pred vrati in ob tem nekaj pomembnih informacij.

V ponedeljek, 24. 6. 2019, bomo s poukom zaključili ob 11.55. Kosilo bo organizirano za učence, ki se bodo prijavili. Prav tako bo organizirano podaljšano bivanje za učence, ki potrebujejo varstvo.

Prevozi s šolskim kombibusom se pričnejo ob 12.20 uri (po ustaljenih relacijah). Tudi odhod šolskega avtobusa v smeri Vavta vas – Resa – Dol. Straža – Podgora – Podbreznik bo ob 12.20.

Ta dan je predvidena popolna zapora državne ceste pri banki v Straži. Pred in po pouku bo avtobus učence pripeljal oz. odpeljal z avtobusne postaje v Straži. Šola bo poskrbela za spremstvo učencev vozačev.

Starši učencev oz. učenci, ki jim ni bilo možno razdeliti spričeval ob zaključku pouka, le-ta lahko dobijo v tajništvu šole od 26. 6. 2019 do 30. 6. 2019 in od 16. 8. 2019 do 20. 8. 2019, od 8.00 do 14.00 ure.

Vam in vašim otrokom želimo, da bi se dobro odpočili in  si nabrali novih moči za naslednje šolsko leto. Na snidenje.

Sabina Erjavec