Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

žal so se okužbe pričele pojavljati tudi na naši šoli. Obveščamo vas, da se trudimo čim hitreje ukrepati in poskrbeti, da se okužbe v šoli ne bi širile naprej. Obvestila staršem otrok, ki so bili v stiku z okuženimi, da naj svoje otroke obdržijo doma, morebiti pri komu povzročajo jezo in nelagodje, a žal ne gre drugače. Zahvaljujemo se vam za potrpežljivost in sodelovanje.

Vzdušje na šoli je kljub temu pozitivno in veselimo se vsakega novega dne, ko lahko sedemo v šolske klopi.

Pred nami je teden dni šolskih počitnic. Otrokom želimo, da jih preživijo v krogu najbližjih. Če pa se skupaj odpravljate na dopust, boste zagotovo našli tudi v naši regiji kak idiličen kotiček, ki vas bo napolnil z notranjim mirom.

V upanju, da se zdravi čim prej znova snidemo, vas lepo pozdravljam.

 Sabina Erjavec, ravnateljica

Related Images:

Dostopnost