Skoči na glavno vsebino
V mesecu septembru so potekala predtekmovanja za televizijsko oddajo Male sive celice. Našo šolo sta zastopali dve ekipi. V prvi so bile Ajda Rudolf, Neža Dular in Lana Simonič Starič, v drugi pa Julija Kos, Tim Krašovec in Lina Plut. Obe ekipi sta bili odlični, prva pa se je kot najboljša ekipa iz dolenjske regije uvrstila v studijski del tekmovanja. Dekleta so na snemanju pokazala zelo veliko znanja in odlično zastopala našo šolo. Navijači so jih žal lahko spremljali le preko zooma. Za vse je bila to zelo zanimiva izkušnja. Če vas zanima rezultat tekmovanja, vabljeni, da si v soboto, 23. oktobra, v dopoldanskem času ogledate TV oddajo Male sive celice.
V letošnjem letu je v oddaji novost tekmovanje Hitri lončki. Tudi tu so naši učenci Erazem Burgar, Jure Kregar in Tia Pograjci pokazali veliko spretnosti, borbenosti in športnega duha. Njihovo borbo si lahko ogledate v oddaji, ki bo na sporedu predvidoma 1. 1. 2022.
Vsem tekmovalcem iskreno čestitam.
Sanja Kirn, mentorica

Related Images:

Dostopnost