Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

Vlada RS je  dne 5. 11. 2021 na svoji sprejela Odlok o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo Covid-19, MIZŠ pa je šolam dne 6. 11. 2021 posredovalo okrožnico, ki se navezuje na delovanje šol v zvezi z odlokom. Na včerajšnjem sestanku, ki je bilo v organizaciji MIZŠ je sodelovalo več kot 640 udeležencev, smo ravnatelji osnovnih šol sprejeli naslednja stališča in jih zapisali v izjavi za medije, ki si jo lahko v celoti preberete na naslednji povezavi

V zvezi s tem pričakujemo novo okrožnico. O vsem vas bomo pravočasno obvestili.

 Zahvaljujem se vam za vašo skrb, da v šolo prihajajo le zdravi otroci, za pravočasno sporočanje o morebitnih okužbah in za vso potrpežljivost v teh turbulentnih časih, ki so težki za vse nas. Verjamem pa, da nam bo s strpnostjo, sodelovanjem, razumevanjem in skupnim delovanjem uspelo prebroditi te težke čase.

                                                                                                                                                          Sabina Erjavec, ravnateljica

Related Images:

Dostopnost