Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

na spletni strani šole, pod zavihkom ŠOLSKA KNJIŽNICA, se nahaja seznam delovnih zvezkov in šolskih potrebščin za naslednjo šolsko leto. Prav tako si lahko pod zavihkom UČBENIŠKI SKLAD ogledate katere učbenike bodo učenci uporabljali v šolskem letu 2022/23 in si jih bodo septembra izposodili v šolski knjižnici.

Učenci 1., 2. in 3. razreda bodo na začetku šolskega leta v šoli brezplačno prejeli delovne zvezke, ki jih financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. 

Delovne zvezke od 4. razreda dalje morate kupiti sami.

 

V šolskem letu 2022/23 bo vaš otrok potreboval naslednje delovne zvezke in šolske potrebščine:

 

                                                                                                                                                                            Knjižničarka Dušanka Štamfelj 

Related Images:

Dostopnost