Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 25. 3. 2024, je potekalo lokalno preverjanje znanja prve pomoči v Olimpijskem centru Novo mesto. Sodelovale so ekipe iz sedmih osnovnih šol. Naši učenci so prikazali največ znanja. Uvrstili so se na regijsko preverjanje. Člani ekipe so: Taja Irt, Gaja Došlić, Aljaž Pečaver, Maja Židanik, Tit Vintar, Leja Menart, Lara Hrovat in Tian Jurišić.

Posebna zahvala učencem prostovoljcem, ki so pomagali pri izvedbi preverjanja.

 

Več informacij:

https://dolenjskilist.svet24.si/2024/03/25/286755/novice/dolenjska/solsko_tekmovanje_ekip_prve_pomoci_zmagali_ekipi_vavte_vasi_in_bostanja/

OŠ Vavta vas najboljša med ekipami prve pomoči | Radio Krka – Dolenjska v srcu (svet24.si)

 

Fotografije so v galeriji.

 

Zapisal: Robi Ogulin,

mentor krožka RK

Related Images:

Dostopnost