Skoči na glavno vsebino

V soboto, 15. 10. 2016, smo s pomočjo KORK Straža izvedli dobrodelno akcijo Drobtinica. Učenci šole, kuharice, učiteljice in prostovoljke KORK so pekle kruh. Na stojnici so ga učenci menjali za denar, ki ga bomo porabili za kritje stroškov prehrane naših prijateljev iz socialno šibkejših družin.

Mlajši učenci so seznanjali obiskovalce o akciji, starejši učenci so poskrbeli za kulturni program. Hkrati smo obeležili tudi Evropski dan oživljanja. Učenci so prisotne učili izvajati temeljne postopke oživljanja.

Dobrodelna akcija Drobtinica se odvija na dve leti, v občini Straža je potekala tretjič. Vsakič nas prisotni ljudje presenetijo z dobrosrčnostjo, prijaznostjo …

Hvala vsem, ki ste pristopili k akciji. Skupaj smo zbrali 658 EUR.

Mentor RK: Robi Ogulin

Slike si lahko ogledate v galeriji.

Related Images:

Dostopnost