Skoči na glavno vsebino

Spoštovani,

da znamo na Osnovni šoli Vavta vas stopiti skupaj smo že večkrat dokazali z izpeljavo različnih humanitarnih akcij. Zadnja odmevna akcija je bila maja 2014, ko smo na koncertu in bazarju, ki smo ju pripravili zaposleni in učenci šole, zbirali sredstva za Društvo srčnih otrok.

Letos bomo v sodelovanju z OZRK Novo mesto meseca maja ponovno organizirali večjo tovrstno akcijo, ki smo jo poimenovali Vsaka sekunda šteje. Pomagajmo. Tokrat zbiramo sredstva za nakup defibrilatorja. Ker imamo na šoli tudi zelo uspešen podmladek krožkarjev RK si želimo, da bi nam zbrana sredstva hkrati omogočila tudi nakup AED učnega pripomočka ter lutke, na kateri bi se lahko vsi otroci  učili osnov oživljanja. Pri dogodku nas podpira tudi KORK Straža.

Dobrodelni dogodek bo na OŠ Vavta vas v torek, 23. 5. 2017, ob 17. uri.

V ta namen je pri OZRK Novo mesto odprt tudi transakcijski račun. Več o tem si lahko preberete v priponki.

Zapisala ga. Sabina Erjavec

Related Images:

Dostopnost