Skoči na glavno vsebino

Včeraj, 23. 5. 2017, smo se povezali učenci in učitelji OŠ Vavta vas in skupaj, pod okriljem OZRK Novo mesto, izpeljali dobrodelni koncert, ki smo ga poimenovali Vsaka sekunda šteje. Pomagajmo. Namen dogodka je bilo zbiranje sredstev za nakup defibrilatorja, AED učnega pripomočka ter lutke, na kateri bi se lahko vsi otroci  učili osnov oživljanja.

Bili smo več kot uspešni. Samo na prireditvi se je zbralo 2.414,76 evrov. Vsem, ki ste se včeraj prireditve udeležili in nam tako pomagali doseči naš cilj se iskreno zahvaljujemo. Iskrena hvala tudi donatorjem, katerih seznam bomo objavili v prihodnji dneh.

Skupaj smo zopet dokazali, da zmoremo. Hvala.

Zapisala: ga. Hana Korošec

Nekaj utrinkov si lahko pogledate v naši spletni galeriji.

Članek, ki ste si ga lahko ogledali na televiziji Vaš kanal.

Related Images:

Dostopnost