Skoči na glavno vsebino

Danes poročajo fantje iz 6. a.

Bil je zelo zanimiv dan. Učenci 6.a smo se po zajtrku odpravili na tek na smučeh. Tudi nam na začetku ni preveč šlo, potem pa smo postali precej boljši. Po malici smo se igrali še razne igre na smučeh. Medtem so se učenci 6.b lopatkali, zakurili ogenj na snegu in si spekli jabolka. Po kosilu smo se spet razdelili. 6. a je najprej odšel na spust po vrvi čez vrtačo. Vsak je imel tri spuste. Medtem je 6.b pripravil zelenjavo za juho in zamesil testo za buhtlje. Ko smo se mi vrnili v dom, smo mi prevzeli kuharijo- oblikovali smo buhtlje in pripravili kompot oni pa so odšli na spust po vrvi. Po odlični večerji so sledile še večerne igre (finte in fore) ter zaključna zabava. Bivanje v šoli v naravi v Rakovem Škocjanu si bomo najbolj zapomnili po norčijah v snegu. Zelo smo se zabavali in prepirali veliko manj kot doma.​

Slike se nahajajo v Galeriji.

Related Images:

Dostopnost