Skoči na glavno vsebino

V torek, 24. 4. 2018, smo na naši šoli zaključili z bralno značko. V letošnjem šolskem letu je bralno značko opravilo 221 učencev, 5 učencev je pridobilo naziv zlati bralci. To so: Nina Krašovec, Matic Petkovič, Sara Burgar, Tara Cerinšek in Brina Kren. Bralno značko smo zaključili s prireditvijo v jedilnici šole, kjer je vse navzoče pozdravila ravnateljica, nato pa sta knjižničarka in gost prireditve predstavnikom oddelkom podelila priznanja. Sledil je koncert gosta Adija Smolarja. Po končanem koncertu je Adi Smolar delil svoje avtograme učencem in se podpisal v knjigo Zgodba o rolici papirja, katere avtor je in jo imamo v šolski knjižnici. Vsa njegova dela, ki si jih lahko izposodite v šolski knjižnici, so trenutno na razstavi pred knjižnico.

Slike si lahko ogledate v Galeriji.

Knjižničarka Dušanka Štamfelj

Related Images:

Dostopnost