Skoči na glavno vsebino

V šolskem letu 2018/19 bo vaš otrok potreboval učbenike, delovne zvezke in šolske potrebščine po seznamih, ki jih najdete na spodnji povezavi.

Komplete učbenikov si učenci lahko izposodijo v šoli iz učbeniškega sklada, če izpolnjeno naročilnico vrnejo razredničarki oz. razredniku do 13. 6. 2018. Naročilnico so učenci že prejeli v šoli. Učenci bodo dobili učbenike v izposojo v prvem tednu novega šolskega leta. V učbenike se bodo na označen prostor podpisali ter jih zavili. 

V učbeniškem kompletu ni delovnih zvezkov in drugih gradiv (razen v 1. razredu), zato jih starši kupite sami.

Ob koncu šolskega leta morajo učenci učbenike vrniti. Če bo učbenik poškodovan, uničen ali ne bo vrnjen, boste morali poravnati odškodnino v skladu z 10. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov (Uradni list RS, št. 27/2017). Učbenik se smatra za izgubljenega, če ga učenec ne vrne do zadnjega dne pouka.

Knjižničarka Dušanka Štamfelj

Related Images:

Dostopnost