Skoči na glavno vsebino

Spoštovani!

Na OŠ Vavta vas bomo letos praznovali 140-letnico šole. Ob tej priložnosti bomo pripravili prireditev in zbornik s pričevanji nekdanjih učencev in delavcev. Skupni naslov bo 140 let spominov. Svoje nekdanje učence in delavce prosimo, da stopite v stik z nami ter nam posredujete kakšen utrinek iz življenja šole. Prepričani smo, da imate v spominu zanimive zgodbe, ki jih boste z veseljem delili z nami. Lahko nam posredujete kakšno zanimivo zgodbico, anekdoto ali zgolj utrinek. Svoje zapise lahko prinesete knjižničarki Dušanki Štamfelj ali učiteljici Ani Markelj, lahko jih pošljete tudi preko elektronske pošte (dusanka.stamfelj@guest.arnes.si, ana.markelj@os-vavta-vas.si) ali po navadni pošti na naslov OŠ Vavta vas, Vavta vas 1, 8351 Straža. Prosimo, da svoje prispevke oddate najkasneje do 28. septembra 2018.

Vnaprej se vam zahvaljujemo za vaš prispevek.

 

ekipa za 140-letnico OŠ Vavta vas

Related Images:

Dostopnost