Skoči na glavno vsebino

V petek, 5. 10. 18 so predstavniki šolskega parlamenta v okviru tedna otroka obiskali župana občine Straža. Župan in njegove sodelavke so nas lepo sprejeli, nas pogostili in prijetno smo poklepetali. Učenci so županu poročali o dosežkih v prejšnjem šolskem letu in o pomembnejših dogodkih, ki so se dogajali na šoli.

Župan je predstavil delovanje občine in prijazno odgovarjal na vprašanja, ki so mu jih učenci postavljali. Zanimalo jih je predvsem, kakšni so načrti občine glede gradnje igrišč in ostalih vsebin za otroke. Imeli so kar nekaj predlogov, za katere je župan obljubil, da jih bodo skušali uresničiti.

Za konec smo v počastitev Rožnatega oktobra, meseca za boj proti raku na dojki, v rožnato pletenino skupaj oblekli drevo, na avtobusni postaji.

Zahvaljujemo se za gostoljubje in se veselimo prihodnjega srečanja.

Zapisali: ga. Jasna Gril in ga. Katarina K. Ulčnik

Related Images:

Dostopnost