Skoči na glavno vsebino

Na OŠ Vavta vas si želimo, da bi spremenili potovalne navade naših učenk in učencev.

V ta namen je v mesecu maju že četrtič potekal projekt Peštorba. S tem smo vsaj za 14 dni poskrbeli, da se je nekoliko zmanjšal motoriziran promet v okolici naše šole, otroci pa so z jutranjo hojo naredili nekaj dobrega  za svoje zdravje.

Kljub slabemu vremenu se je projekta dnevno udeležilo preko 60 učenk in učencev od 2. do 5. razreda. Z dežniki, v palerinah in gumijastih škorenjčkih … važno je bilo, da nas je na koncu pogrel čaj.

Hvaležni smo, da so se letos našemu povabilu poleg staršev, babic in dedkov odzvali tudi člani upokojenskega društva Straža. Vsi skupaj so poskrbeli, da so otroci iz vseh smeri prihajali v šolo varno. Hvala še enkrat.

Peštorba, nasvidenje v jeseni.

Utrinki se nahajajo v galeriji.

 

Petra Bukovec

Related Images:

Dostopnost