Skoči na glavno vsebino

Učenci velikokrat povedo, da zelo radi pridejo v šolsko knjižnico z namenom, da se spočijejo, sprostijo, umirijo. Zato smo na Večeru v knjižnici dobili idejo, da kotiček, ki smo ga do sedaj že uporabljali za tovrstne dejavnosti, še bolj uredimo. Tako smo računalniški kotiček prestavili iz mirnega kotička na drugo stran knjižničnega prostora, presadili nekaj rastlin, okrasili njihove lonce in jih postavili v kotiček poleg sedežne garniture in sedalnih vreč. Kotiček smo delno priprli s kopreno in tako vizualno naredili prehod v nov kotiček za počitek, ki smo ga poimenovali bralna oaza. V naši oazi, tako kot v naravi, rastejo rastline, je mirno in sproščujoče, namesto vodnega izvira pa bomo uporabljali izvir lepih besed, zgodb in znanja, torej KNJIGE.

Utrinki se nahajajo v galeriji.

Zapisala: ga. Dušanka Štamfelj

Related Images:

Dostopnost