Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 18. 5. 2020, se v šolske klopi vračajo učenci prve triade. Kljub vsem dilemam, se jih strokovni delavci potiho že veselimo. Prepričana sem, da ste že prejeli osnovna navodila razrednikov o tem kako bomo delo organizirali.

Zagotavljam vam, da se bomo kljub zahtevam NIJZ in MIZŠ maksimalno trudili, da ne bomo le varni, ampak se bomo vsi skupaj tudi dobro počutili. Vseeno pa vas prosim, da se vi in vaši otroci dosledno držite navodil, ki ste jih prejeli. Prepričana sem, da bomo kljub vsem načrtovanjem, naleteli na težave, ki jih nismo predvideli. Te bomo s skupnimi močmi sproti odpravljali.

Glede na potrebe po prevozu, ki ste nam jih sporočili, vas obveščam, da bomo  trenutno lahko vse prevoze opravili s šolskim kombibusom. Še enkrat poudarjam, da bomo v teh razmerah vozili zgolj učence, ki ste jih predhodno že prijavili.

Poskrbljeno bo tudi za varstvo vozačev, ki niso vključeni v jutranje varstvo. Vozni red bo naslednji:

PRIHODI

  1. 7.25 – 7.50     Zalog – Podbreznik – Podgora – Dol. Straža – Vavta vas
  2. 8. 00 – 8. 15   Drganja sela – Vavta vas

 

ODHODI

  1. 12. 50 – 13.15   Vavta vas –  Drganja sela
  2. 13. 15 – 13.35   Vavta vas – Zalog – Podbreznik – Podgora – Dol. Straža

 

Upam, da bomo s skupnimi močmi lahko speljali šolsko leto do konca v teh razmerah. Za potrpljenje in sodelovanje se vam že vnaprej zahvaljujem.

Ostanimo zdravi.

 

Sabina Erjavec
ravnateljica

Related Images:

Dostopnost