Skoči na glavno vsebino

Učenci imajo tudi letos možnost letovati na Debelem Rtiču. O tem so vas razredniki že obvestili preko e-pošte. Vsi zainteresirani dobite informacije pri svetovalni delavki šole ali na spletni strani OZRK Novo mesto  www.novomesto.ozrk.si.

Pravico do zdravstvenega letovanja imajo otroci, ki imajo v zadnjem letu do februarja tekočega leta, v medicinski dokumentaciji zapise o večkratni hospitalizaciji ali so bili pogosteje bolni in imajo o tem dva ali več zapisov.

Prispevek za letovanje znaša  40 eur.

 Termina sta za letovanje sta:

  1. od 11. 7. 2020 do 18. 7. 2020
  2. od 18. 7. 2020 do 25. 7. 2020

Tisti, ki želite poslati otroka na letovanje na Debeli Rtič, a ne izpolnjujete pogoja za zdravstveno letovanje ter hkrati izpolnjujete socialni pogoj (dohodek na družinskega člana, razviden iz odločbe o otroškem dodatku na presega 450 eur/družinskega člana oz. ste prejemniki denarne socialne pomoči), me pokličite in dogovorili se bomo o vaših možnostih za socialno letovanje.

V obeh primerih pa svetujem, da s prijavo pohitite, saj je število mest omejeno.

Za nadaljnje informacije in vprašanja sem vam na voljo po e-pošti (hana.korosec@guest.arnes.si)  in telefonu (07/30 84 526).

Lep pozdrav,

Hana Korošec

Related Images:

Dostopnost