Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

 

Pogovorne ure bomo v tem šolskem letu izvajali preko videokonferenc ali telefonskih pogovorov predvidoma vsak  prvi torek v mesecu med 16. in 18. uro.

Če se želite s posameznim učiteljem ali drugim strokovnim delavcem pogovoriti o vašem otroku, se z njim za termin in način pogovora (videokonferenca ali telefonski pogovor) predhodno (predlagamo v tednu pred govorilnimi urami) dogovorite preko elektronske pošte.

Na rezerviran termin bo učitelj z vami na dogovorjeni način vzpostavil kontakt.

V izjemnih primerih, ko bomo ocenili, da je to nujno potrebno, bodo ob upoštevanju vseh priporočenih zaščitnih ukrepov, učitelji, razredniki ali svetovalna delavka, na voljo tudi za osebne razgovore v šoli.

Ravnateljica

Sabina Erjavec

 

 

Related Images:

Dostopnost