Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

Prišli smo do točke, ko se bomo zopet šolali na daljavo. Za učence od 6. do 9. razreda bo v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 pouk potekal na daljavo. V času  jesenskih počitnic bo  znano kako bo potekal pouk v mesecu novembru. Sproti vas bomo obveščali o tem.

Za prihodnji teden se načrtujejo dnevi dejavnosti za učence od 6. do 9. razreda. Navodila in obvestila bodo na šolski spletni strani.

Učenci bodo danes oziroma jutri prejeli gesla za dostop do spletnih učilnic, ki pa jih glede na načrtovano prihodnji teden še ne bodo potrebovali. Je pa pomembno, da geslo spravite, saj ga bodo v prihodnosti potrebovali za dostop do gradiv.

Naj bodo prihodnji tedni zdravi.

                                                                                                                                              Sabina Erjavec

                                                                                                                                              ravnateljica

Related Images:

Dostopnost