Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

 

Vabimo vas, da se pred pogovornimi urami 4. 5. 2021 ob 16.00 uri udeležite predavanja za starše z naslovom Vpliv digitalizacije na celostno funkcioniranje otroka, ki bo potekalo preko video povezave. Vabilo in povezavo za predavanje boste prejeli v naslednjem tednu na vaše elektronske naslove.

Ta dan bomo izvajali tudi pogovorne ure preko videokonferenc, telefonskih pogovorov ali po elektronski pošti. Pogovorne ure bodo potekale med 17. in 18. uro.

Če se želite s posameznim učiteljem ali drugim strokovnim delavcem pogovoriti o vašem otroku, se z njim za termin in način pogovora (videokonferenca ali telefonski pogovor) predhodno dogovorite preko elektronske pošte.

Na rezerviran termin bo učitelj z vami na dogovorjeni način vzpostavil kontakt.

 

Lepo pozdravljeni.

Ravnateljica

Sabina Erjavec

Related Images:

Dostopnost