Skoči na glavno vsebino

Že vrsto let našo šolo oktobra obišče župan Občine Straža. Danes, 14. 10., se je skupaj z v.d. direktorico občinske uprave Občine Straža go. Polonco Špelko Krštinc  sestal s predstavniki oddelkov v šolskem  parlamentu. Po uvodnih besedah ravnateljice so pobudo prevzeli mladi parlamentarci. Županu so najprej postavili veliko zanimivih vprašanj, nato pa razvili debato o predlogih in pobudah učencev za izboljšave življenja in dela tako v občini kot tudi na šoli. Župan se je članom parlamenta zahvalil za zanimiva vprašanja in dobre ideje ter obljubil, da bodo ob naslednjem srečanju skupaj analizirali, katere ideje jim je uspelo realizirati.

 

                                                                                                                                          Mateja Drašler

Related Images:

Dostopnost