Skoči na glavno vsebino

Z veseljem smo se odzvali vabilu Območnega združenja Rdečega križa Novo mesto, da z likovnimi izdelki učencev sodelujemo pri projektu Zelemenjava, ki se je odvijal na Glavnem trgu v Novem mestu.

Ponosen sem na odziv učencev, njihovo ustvarjalnost in delavnost.

Hvala vsem, ki ste sodelovali.

 Utrinki v galeriji

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Robi Ogulin,

                                                                                                                          mentor RK

Related Images:

Dostopnost