Skoči na glavno vsebino

Letošnjo pomlad smo pričeli s skupnimi aktivnimi odmori na prostem za učence od 1. do 5. razreda. Vsako sredo je šolsko dvorišče med glavnim odmorom postalo prostor za ples in druženje. Zvoki glasbe so na dvorišče privabili iz tedna v teden več učencev, pridružili so se nam celo šestošolci. Na začetku sva aktivne plesne odmore vodili učiteljici, nato pa so koreografije pomagali pripraviti in voditi pogumni petošolci, za kar se jim zahvaljujeva. Plesni odmori se bodo nadaljevali tudi v prihodnjem šolskem letu. 

Utrinki v galeriji.

                                                                                                                                                                                             Zapisali: Petra Bukovec in Anita Jerman

Related Images:

Dostopnost