Skoči na glavno vsebino

V preteklem tednu je na naši šoli potekal projekt Peštorba. Večina učencev zelo dobro pozna njegov namen, zato so se tudi tokrat množično odzvali povabilu k sodelovanju. Vsakodnevno je peš v šolo prihajalo več kot 150 učenk in učencev, ki so ob prihodu pridno zbirali žige ter se trudili za nagrado ob koncu tedna. Učenci so prihajali v šolo sproščeni, nasmejani in v prijetni družbi, hkrati pa so poskrbeli za jutranje gibanje, ki je še posebej pomembno za bistro glavo ob začetku dneva. Zahvaljujemo se spremljevalcem iz Društva upokojencev Straža ter dedkom in babicam, ki so poskrbeli za varno pot do šole. Hvala tudi Občini Straža, ki je otroke razveselila s svetlobnimi trakovi. Peštorba se poslavlja do meseca maja, upamo pa, da se je boste otroci do takrat čim večkrat spomnili in v šolo prišli peš. 

 

Ekipa Peštorbe

Related Images:

Dostopnost