Skoči na glavno vsebino

EKIPA PRVE POMOČI OŠ VAVTA VAS BO ZASTOPALA DOLENJSKO IN BELOKRANJSKO REGIJO NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU

11. 4. 2024 je Območno združenje RKS Novo mesto v Dvorani Leona Štuklja organiziralo 18. regijsko tekmovanje ekip prve pomoči dolenjskih in belokranjskih osnovnih šol. Pomerile so se ekipe iz OŠ Vavta vas, Metlika in Dr. Pavla Lunačka Šentrupert. Člani ekip so reševali teste iz prve pomoči in zgodovine RK ter tekmovali na treh različnih situacijah nesreč, kjer so reševali poškodovane. Nesreče so prikazovale mogoče poškodbe, ki se lahko zgodijo v prometu, v gospodinjstvu in na delu na vrtu.

Ekipa prve pomoči OŠ Vavta vas bo zastopala Dolenjsko in Belokranjsko regijo, 11. maja na državnem tekmovanju ekip prve pomoči OŠ v Slovenskih Konjicah.

 

Zapisal: Robi Ogulin, mentor krožka RK

 

Še več informacij na:

https://novomesto.ozrk.si/aktualni-zapis/ekipi-prve-pomoci-os-vavta-vas-leskovec-krsko-bosta-zastopali-dolenjsko-posavsko-regijo-na-drzavnem-tekmovanju

https://radiokrka.svet24.si/clanek/novice/na-drzavno-prvenstvo-ekipi-in-straze-in-leskovca-pri-krskem-1274035

 

Fotografije so v Galeriji.

Related Images:

Dostopnost