Skoči na glavno vsebino

Osnovna šola Vavta vas že več kot desetletje vsako leto aktivno sodeluje v projektih Ekošole in si prizadeva širiti okoljevarstveno zavest med učenci, ki te vrednote ponesejo v širšo skupnost. Pri izbiri projektov in načrtovanju dejavnosti izhajamo iz ciljev Ekolistine Osnovne šole Vavta vas. Po toliko letih smo se odločili osvežiti cilje, zato smo na šolo povabili nacionalnega predstavnika programa Ekošole magistra Gregorja Cerarja in župana občine Straža gospoda Dušana Krštinca. Ob krajšem kulturnem programu so bili predstavljeni novi cilji Ekolistine, katere so s podpisi potrdili predstavniki nacionalnega programa Ekošole, osnovne šole, občine, učencev in staršev. Nato je sledila čistilna akcija v okolici šole. Zelo smo ponosni, saj smo vsi pri pobiranju napolnili le eno vrečo smeti. Dokazali smo, da smo pridni in dosledni pri odnašanju smeti v koše.

Utrinki v galeriji.

 

Pripravila: Eko ekipa

Related Images:

Dostopnost