Skoči na glavno vsebino

V  torek, 13. 3. 2018, smo imeli v 1. B razredu prav poseben obisk. To je bila psička Glory in njena vodnica ga. Marinka Srebernjak. Ga. Marinka in Glory sta članici društva za terapijo s pomočjo psov Tačke pomagačke. Glory se je pustila božati, poiskali smo njen srček in ga kot pravi zdravniki, poslušali. Skupaj z Glory smo ponovili abecedo, sestavljali sestavljanke in ji na koncu uredili še  dlako s prav posebnimi čopki in kitkami.

Učenci in učitelji smo bili navdušeni. Glory in ga. Marinka sta nam z njuno pristnostjo in naklonjenostjo zares polepšali dan, za kar se jima lepo zahvaljujemo.

Zaželeli smo si tudi, da bi nas Glory in ga. Marinka še kdaj obiskali. Vsekakor se bomo trudili, da bi naše sodelovanje z društvom postala redna praksa. Psssst….Glory mi je šepnila, da ni prišla zadnjič. Slike se lahko ogledate v Galeriji.

zapisala: učiteljica Petra Bavdek

 

Related Images:

Dostopnost