Skoči na glavno vsebino

Projekt: Kulturna šola

 

Vodja projekta: Alenka Gazvoda

 

V okviru projekta Kulturna šola bomo sproti spremljali aktualne dogodke na temo kulturno-umetniških dejavnosti, sodelovali bomo na literarnih, likovnih in drugih kulturno-umetniških natečajih, izvajali bomo več projektov in interesnih dejavnosti ter izbirnih predmetov s kulturno-umetniškega področja, izvedli literarni večer z avtorskimi besedili, na različnih prireditvah bomo nastopali s folklorno in gledališko dejavnostjo ter pevskim zborom. Dogodkom bomo sproti sledili in jih vpisovali v tabelo dogodkov.

 

Cilji Kulturne šole so:

   • spodbujati kulturno-umetniško ustvarjalnost na šoli,
   • razvijati ljubiteljsko kulturno-umetniško dejavnost na šoli,
   • omogočati učencem dostopnost kulturnih vsebin in dogodkov na šoli ter v celotnem slovenskem kulturnem prostoru,
   • vključevati učence in mentorje na področju kulture v kulturno mrežo,
   • ustvarjati pogoje za medkulturni dialog in
   • vključevati učence in mentorje v mednarodno sodelovanje v evropskem in svetovnem prostoru.

 

Related Images:

Dostopnost