Vsi učenci OŠ Vavta vas so uporabniki učbeniškega sklada OŠ Vavta vas. Na začetku šolskega leta bodo prejeli v brezplačno izposojo komplet učbenikov. Kdor ne želi, da si otrok izposodi učbenike iz učbeniškega sklada, naj izpolni obrazec za odpoved izposoje..

Seznam učbenikov in učnih gradiv, ki jih učenci dobijo na izposojo brezplačno:

Učenci bodo dobili učbenike in učna gradiva v izposojo v prvem tednu novega šolskega leta. V učbenike se na označen prostor podpišejo ter jih zavijejo. Ob koncu šolskega leta morajo učenci učbenike vrniti. Če bo učbenik poškodovan, uničen ali ne bo vrnjen, boste morali poravnati odškodnino v skladu z 10. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov (Uradni list RS, št. 27/2017). Učbenik se smatra za izgubljenega, če ga učenec ne vrne do zadnjega dne pouka.