Ravnateljica: Sabina Erjavec
Pomočnica ravnateljice: Bogdana Hočevar
Svetovalna delavka: Hana Korošec

 

Št. Ime in priimek Razred Razred/ predmet, ki ga poučuje
1. Robert Ogulin 1.a SLJ, MAT, ŠPO, LUM, SPO, GUM 1. a
2. Milena Legan JV, RP, OPB
3. Petra Skube Bavdek 1.b SLJ, MAT, ŠPO, LUM, SPO, GUM 1. b
4. Anita Jerman JV, RP, OPB
5. Petra Kukman 2.a SLJ, MAT, SPO,GUM, ŠPO,TJA 2.a
6. Petra Bukovec 2.b SLJ, SPO, MAT, ŠPO, LUM, GUM 2. b
7. Bojana Kren 3.a SLJ, MAT, SPO, LUM, GUM 3. a
8. Tanja Žiberna 3.b

MAT, SPO, LUM, GUM

3. b, ŠPO 3. a

9. Jasna Gril SLJ, ŠPO 3. b
10. Katja Gorenčič 4.a LUM, GUM, DRU, NIT, ŠPO 4. a, OPB
11. Bogdana Hočevar MAT,SLJ 4.a, pomočnica ravnateljice
12. Majda Likar 4.b SLJ, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT 4. b
13. Polonca Keglovič 5.a SLJ, MAT, DRU, NIT, ŠPO, LUM, GUM 5. a
14. Bernarda Zemljič 5.b SLJ, MAT, DRU, NIT, GOS, LUM, GUM 5. b
15. Barbara Parkelj OPB, svet. delo vrtec
16. Mateja Drmaž ŠPO 4.b, 5. b, 6.,7. r. sk., IP –ples, šport, ID, OPB
17. Sanja Kirn 6.a SLJ 9. a, b, 8. b, 6. a
18. Gregor Turk 6.b MAT 6. b, 9. b, 8. b, TIT 6. b, IP – OGL, OGU
19. Ana Markelj Karlič 7.a SLJ 8. a, 7. a, TJA 9. a, b, 8. a, 6. a
20.

Valentina Potočnik/

Ljudmila Pulko

7.b MAT 7. b, 6. a, 8. a, 9. a, OPB
21. Metka Starešinič 8.a ZGO 9. a, b, 8. a, 7. a, GEO 9. a, b, 8.a, b, 7.a, b, 6. a, b
22. Mateja Drašler 8.b

TJA 5. a, b, 8. b, 7. a, b,

6. b

23. Jana Mežič 9.a

KEM 9. a, b, 8. a, b, BIO

9. a, NAR 6. a, b, 7. a, b, IP- POK

24. Alenka Gazvoda 9.b GUM 9.a, b, 8.a, b, 7.a, b, 6.a, b, OPZ, MPZ
25. Bogdan Burgar ŠPO 9.a, b, 8.a, b, 6., 7. r. sk, ID, IP – ŠZZ, IŠP
26. Vladimira Brudar LUM 6.a,b, 7.a,b, 8.a,b, 9.a,b, LS1, LS2, LS3
27. Damir Pirc TIT 6. a, 8. a, b, 7. a, FIZ 9. a, b, 8. a,b
28. Anton Virant SLJ 7. b, 6. b
29. Tihomir Fabina ZGO 6. a, b, 7. b, 8. b, DKE 7.a, b, 8.a, b
30. Nataša Sovič Kirm

NI1, NI2, NI3,

N2N

31. Dunja Đurić

TJA 2. b, 3.a, b, 4.a, b, N1A, LUM 2. a, OPB

 

32. Marija Hlastan MAT, 7. a, UBE, MME, NIR, OPB, rač.
33. Hana Korošec  svet. delo
34. Katarina Kulovec Ulčnik spec. pedagoginja
35. Tjaša Kotar GOS 5. a,  6. a, b, BIO 8. a, b, 9. b, IP – SPH, NPH, OPB
36. Dušanka Štamfelj knjižničarka, ID
37. Sabina Erjavec ravnateljica

Prihajajoči dogodki

Koledar dogodkov

september 2019
PTSČPSN
« Avg   Okt »
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30