Ravnateljica: Sabina Erjavec
Pomočnica ravnateljice: Bogdana Hočevar
Svetovalna delavka: Katja Kek (Hana Korošec)

 

Št. Ime in priimek Razrednik Razred/ predmet, ki ga poučuje
1. Robert Ogulin 1.a SLJ, MAT, ŠPO, LUM, SPO, GUM 1. a
2. Anja Mohar   JV, OPB, 2. strok. del. v 1. a
3. Aleksandra Grujić 1.b SLJ, MAT, ŠPO, LUM, SPO, GUM 1. b
4. Renata Cvitkovič   JV, OPB, 2. strok. del. v 1. b
5. Anita Jerman 2.a SLJ, MAT, SPO,GUM,LUM, ŠPO 2.a
6. Petra Bukovec 2.b SLJ, SPO, MAT, ŠPO, LUM, GUM 2. b
7. Karmen Mandelj 3. a SLJ, MAT, LUM, GUM, SPO, ŠPO 3. a
8. Petra Skube Bavdek 3.b MAT, SLJ,SPO, LUM, GUM, ŠPO 3. b
9. Katja Gorenčič 4.a LUM, GUM, DRU, SLJ, MAT, ŠPO, TJA 4. a
10. Majda Likar 4.b SLJ, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT 4. b
11. Bogdana Hočevar   NIT 4.a, MAT 6. a, 6.b, pom. ravnateljice
12. Petra Kukman 5.a SLJ, MAT,TJA, DRU, NIT, LUM, GUM 5. a
13. Polonca Keglovič 5.b SLJ, MAT, DRU, NIT, LUM, GUM, GOS 5. b, GOS 5. a
14. Tina Praznik   TJA 1. a, b, 2. a, b, 3. a, b, OPB
15. Barbara Parkelj   OPB, JV, svet. delo vrtec
16. Bogdan Burgar  6. a ŠPO 6., 7., 8. , 9. r. sk, 5. a, b, IP – ŠSP, nogomet, ID
17. Mateja Drmaž  6. b ŠPO  6.,7., 8., 9. r. sk., IP –PLE, atletika, NIP -ŠPO, ID, OPB
18. Marija Hlastan 7.a MAT 7. a, b, 8. a, 9.a , NIP – NRA, IP –  MME, ROM
19. Darko Danjko 7. b ŠPO 7., 8., 9. r – sk., ID, OPB, ŠPO 4.b
20. Sanja Kirn 8.a SLJ 7. a, b, 8. a, b, 6. a
21. Gregor Turk 8. b TIT 6.a, b-sk., 8. a,b -sk.,  MAT 8. b, 9. b, IP- OGL, OGU
22. Ana Markelj Karlič 9.a SLJ 9. b, TJA 4. b, 7. b, 8. a, 9. a
23. Jana Mežič 9.b KEM 9. a, b, 8. a, b, BIO8. a, 9. b, NAR 6. a, b, 7. a, b
24. Metka Starešinič   ZGO 9. a, b, 8.a, b,6. a, b, DKE 8. a, GEO 7. b, 8. a, b, 9. a, b, 6. a, b
25. Mateja Drašler   TJA 5. b, 6. a, b, 7. a, 8. b, 9. b
26. Vladimira Brudar   LUM 6.a,b, 7.a,b, 8.a,b, 9.a,b, LS1, LS2, LS3, OPB
27. Damir Pirc   TIT  8. a, b – sk, 7. a,b FIZ 9. a, b, 8. a,b, NIP-NTE, laborant
28. Anton Virant   SLJ 9. a, 6. b
29. Tihomir Fabina   GEO 7. a,  ZGO  7.a, b, DKE 7.a, b, 8. b, ID, OPB
30. Anja Mlinar  

NI1, NI2, NI3, N2N

31. Alenka Gazvoda   GUM 9.a, b, 8.a, b, 7.a, b, 6.a, b, IP – GLD,OPZ, MPZ
32. Barbara Jordan   GOS 6. a,b, BIO 8. b, 9. a, ID, JV, laborant, OPB
33. Katja Kek    svet. delavka
34. Katarina Kulovec Ulčnik   spec. pedagoginja
35. Jasna Gril   OPB
36. Dušanka Štamfelj   knjižničarka
37. Sabina Erjavec   ravnateljica

Prihajajoči dogodki

Koledar dogodkov

september 2021
PTSČPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« Avg   Okt »

Projekti:kulturna šola

eko

shema

zajtrk

SIO 2020