Skoči na glavno vsebino

JUTRANJE VARSTVO

Za učence, ki prihajajo v šolo zgodaj (ob 7.00 ali prej) in nimajo drugih obveznosti, organiziramo jutranje varstvo pod vodstvom učiteljic razrednega pouka ali vzgojiteljic v prvem razredu devetletke. Jutranje varstvo je v prvem razredu financirano s strani šolskega ministrstva, v ostalih razredih sofinancirajo starši.

 

PODALJŠANO BIVANJE

Podaljšano bivanje imamo organizirano v štirih skupinah. V prvem in drugem razredu sta skupini »čisti«, v tretjem oz. četrtem razredu zaradi običajno manjšega števila prijavljenih učencev kombiniramo (skupine združujemo, tudi proti koncu podaljšanega bivanja).

S to obliko dela pričnemo ob 11.55 oz. po pouku posameznega oddelka. V tem času imajo učenci kosilo, delajo domače naloge, imajo usmerjen prosti čas, lahko pa se udeležujejo aktivnosti pri različnih interesnih dejavnostih.

Related Images:

Dostopnost