Skoči na glavno vsebino

17. september je dan, ko obeležujemo dan zlatih knjig in je uradni začetek bralnega leta 2018/19. Zato bodo razredi v tem in naslednjem tednu obiskali knjižnico, kjer bodo poslušali zgodbe ali odlomke iz knjig/slikanic, ki so nominirane za eno izmed knjižnih nagrad, se pogovorili o poteku bralne značke in spoznali ureditev  novih knjižnih polic.

V ponedeljek, 17. 9. 2018, so šolsko knjižnico obiskali prvošolci. Spoznali so knjižnico, izvedeli kje se nahajajo cicibanske knjige, se seznanili s potekom bralne značke, prejeli razredni bralni nahrbtnik in poslušali pravljice. Društvo Bralna značka Slovenije – ZPMS je vsakemu od njih poklonilo slikanico Anje Štefan Kotiček na koncu sveta. Slikanic so se učenci zelo razveselili.

Knjižničarka Dušanka Štamfelj

Related Images:

Dostopnost