Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

Situacija, v kateri smo se znašli je nova za vse nas. Preko medijev, šolskih spletnih strani in ostalih socialni omrežij dnevno prihajajo različne informacije. Tudi na naši spletni strani jih je bilo veliko.  Dobili ste informacijo, da bo pouk v tem tednu potekal na daljavo, sedaj morda dobivate drugačne informacije.

Naj povzamem. Z našimi učitelji smo dogovorjeni, da naloge, ki jih imajo pripravljene lahko posredujejo in jih učenci tudi opravijo. Nadaljnja navodila pa naj pričakujejo konec tedna.

 

Drage učenke in učenci.

V naslednjih dneh preberite knjige, ki ste si jih izposodili v knjižnici ali že dalj časa ležijo osamljene na vaših knjižnih policah.  Preglejte in ponovite že predelano učno snov ter se pogovarjajte in razmišljajte tudi o prijetnih temah. A najprej je potrebno vzpostaviti dober imunski sistem in se informirati, kako bomo ukrepali ob morebitni bolezni oz. kako je ne bomo širili. Predvsem pa bodite odgovorni in upoštevajte navodila staršev.

 V upanju, da ostanemo zdravi, vas prav lepo pozdravljam.

 Sabina Erjavec

ravnateljica

Related Images:

Dostopnost