Skoči na glavno vsebino

Učenci in učitelji smo v tem tednu v sklopu športnega dne zbirali kilometre. Cilj je bil, da skupaj obkrožimo Slovenijo (1382 km). Ali nam je uspelo? Seveda, bravo mi! Skupaj smo 2x obkrožili Slovenijo. Naredili smo 2.775 km.

Ker se zavedamo, kako pomembno je gibanje za nas in naše otroke, smo si zadali nov izziv:

POTOVANJE NA OLIMPIJSKE IGRE 2021.

Tokrat se na pot odpravljamo vsi, poleg otrok in učiteljev, še starši, bratci, sestrice, babice, dedki, bratranci, sestrične, strici, tete in ostali prijatelji. Seštevajo se kilometri vseh udeležencev.

Na pot se lahko odpravimo peš, s kolesom, skirojem, rolerji, čolnom, supom, konjem …

Kilometre lahko začnete seštevat že sedaj in jih bodo otroci v povedali v šoli.

Osvojene kilometre bomo sproti beležili v tabele, ki bodo v razredih. Risali bomo tudi zemljevid poti, katera mesta in države ob poti smo že obiskali in do kje smo že prišli.

 

Koliko dni bomo potrebovali za pot do Tokia (Japonska)  – 12.435 km?

SKUPAJ ZMOREMO!

Related Images:

Dostopnost