Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 14. oktobra 2021, je naša šola postala bogatejša za likovno razstavo stripov – akvarelov. Brina Zupančič, učenka 9. a, je v dveh letih sama izbrala 19 basni različnih avtorjev ter jih predelala v stripe. Ideja o projektu je nastala, ko je Brina obiskovala 7. razred in so imeli pri slovenščini nalogo, da preoblikujejo poljubno basen. Brina je izbrala basen Lisica in kislo grozdje. Svojo učiteljico je s stripom tako navdušila, da jo je spodbudila k izdelavi še več predelanih basni. Tako je nastalo simboličnih 19 stripov.

Iskrene čestitke mladi ustvarjalki!

 Slike v galeriji

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ana Markelj Karlič in Vladimira Brudar

Related Images:

Dostopnost