Skoči na glavno vsebino

V tem tednu se 21. oktobra 2021 zaključuje 6. geografski natečaj Ustvarjalna predstavitev mojega kraja v organizaciji OŠ Komen. Letos se je natečaja udeležila tudi naša učenka, Tia Vintar iz 8.a, ki je ustvarila čudovit turistični videospot o Vavti vasi. Med 25 udeleženimi osnovnimi šolami je Tia s svojim izdelkom prepričala komisijo in prejela bronasto priznanje.

Iskrene čestitke Tii za odličen uspeh na natečaju!

Videospot pa si lahko ogledate na spodnji povezavi. Prijazno vabljeni k ogledu.

Povezava

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Mentorica: Metka Starešinič

Related Images:

Dostopnost