Skoči na glavno vsebino

V torek, 22. 11. 2022, smo se skupaj s četrtošolci odpravili v Ljubljano, kjer smo obiskali Hišo eksperimentov. Že med vožnjo v deževnem dnevu, so se učenci pogovarjali, le kaj bi tukaj lahko preizkusili. Ko smo prišli do naše točke, smo najprej pomalicali, nato pa dobili navodila, da lahko eno uro svobodno raziskujemo in eksperimentiramo. Kakšna zabava! Od vseh dejavnosti je bila najbolj obiskana postelja, ki ima za vzmetnico žeblje, saj je vse rahlo vznemirjala misel ali bo bolelo, ali ne. Spoznali so, da SPLOH ne boli, temveč da prav prijetno požgečka. Po raziskovanju so nam animatorji v Hiši eksperimentov pripravili še vodeno dogodivščino, kjer smo preko poskusov spoznali potovanje zvoka. Odšli smo nasmejanih ust in polni novih znanj in izkušenj.

Utrinki v galeriji.

 

Pripravila: učiteljica Katja Breznikar

Related Images:

Dostopnost