Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

nekaj let nazaj smo naše garderobe opremili z ličnimi garderobnimi omaricami. Tako ste želeli vi starši, pa tudi nam se zdi, da je tako vstop v šolo lepši.

Žal opažamo mi in tudi nekateri starši, da posamezni učenci s svojimi dejanji namerno poškodujejo šolski inventar. Opravka imamo tudi z nasilnim odpiranjem omaric, in to pogosto tistih, ki so dodeljene drugim otrokom.

Menimo, da lahko s skupnimi prizadevanji presežemo razmišljanje, da »kar ni moje, lahko poškodujem« in dosegli nivo, ko bomo vsi skupaj lahko imeli garderobne omarice tudi nezaklenjene in bodo ostale stvari v njih nedotaknjene.

Prosimo, da se tudi vi pogovorite s svojim otrokom o spoštovanju tuje lastnine in o pomenu zasebnosti. Pomagajte mu, da bo ozavestil, da je za dobro počutje vseh nas odgovoren vsak posameznik.

v. d. ravnatelja: ga. Sabina Erjavec

Related Images:

Dostopnost