Skoči na glavno vsebino

Na naši šoli smo se odločili, da bomo ponovno stopili skupaj. Tokrat bomo na različne načine pridobivali sredstva za nakup AVTOMATSKEGA ZUNANJEGA DEFIBRILATORJA (AED).

Za začetek bomo izpeljali dve zbiralni akciji.

  1. ZAMAŠKI:
    Zbiranje zamaškov poteka skozi celo leto in v skladišču se jih je nabralo že kar nekaj. Ker pa potrebujemo velike količine, bomo od jutri naprej ponovno začeli z veliko akcijo zbiranja. Prosimo vas, da aktivno sodelujete z nami in zamaške prinašate v šolo.
  2. PAPIR:
    V naslednjem tednu bo potekala spomladanska zbiralna akcija papirja, katere izkupiček bo v celoti namenjen nakupu zgoraj omenjene naprave. Zbiranje bo potekalo v torek, 4. 4. od 7.00 – 8.00 zjutraj in od 16.00 – 18.00 popoldne. V sredo, 5. 4. pa od 7.00 – 8.00 zjutraj.

Zagotovo nam bo skupaj uspelo.             

Zapisala: ga. Katarina K. Ulčnik

Related Images:

Dostopnost