Skoči na glavno vsebino

3.10. 2017 smo učenci, ki smo člani šolskega parlamenta obiskali župana naše občine. Skupaj s sodelavkama nas je sprejel v občinskih prostorih. Predstavil nam je občino Straža, potem pa zanimivo odgovarjal na naša vprašanja. Spraševali smo ga o njegovem šolanju, kako se je odločal za svoj poklic, ali je zadovoljen s svojimi odločitvami in ali bi kaj spremenil, če bi se odločal ponovno. Nekaj vprašanj je bilo namenjeno tudi aktualnim temam in dogajanjem v Straži.

Ob koncu srečanja je župan našemu učitelju športne vzgoje predal darilni bon. Le tega je za nakup športne opreme in rekvizitov  podaril organizator Buyothlona, ekstremne športne prireditve, ki se je v letošnjem poletju odvijala v naši občini.

Županu in darovalcu se lepo zahvaljujemo.

Related Images:

Dostopnost