Skoči na glavno vsebino

Na OŠ Vavta vas smo 14. 10. 2017 imeli prireditev Rožnato soboto – Lep je dan.
Dogodek smo povezali s Slovenskim združenjem Europe Donne in Občino Straža. Učenci so se skupaj s starši in Planinskim društvom Nm udeležili pohodov in zaplesali na pesem Anje Rupel – Lep je dan. Za učenje koreografije je poskrbel Plesni studiu Nm. Na stojnicah so sodelovali tudi Čebelarstvo Kapš, Kmetija Dular, šolska kuhinja z učenkami, Robi Ogulin z učenci in članice ED. Zbirali smo sredstva za šolski sklad za Hiško eksperimentov. Pivovarni Union se zahvaljujemo za vodo Zala ter “Vzajemkotu” za popestritev dogajanja.
Na koncu nas je presenetila glasbena skupina Žuta minuta.

Hvala vsem, ki ste bili v soboto z nami oziroma ste pomagali dogodek izpeljati. Slike si lahko ogledate v Galeriji.

Related Images:

Dostopnost