Skoči na glavno vsebino

Vabimo Vas, da se nam pridružite na sobotnem potepanju po Novem mestu in na planinskem izletu na Kojnik (802 m). Prvi izlet bo 11. 11. 2017 ob 9.uri, zbrali se bomo pred teniškem centrom Portoval v Novem mestu, nadaljevali ob Krki do Bršljina, se povzpeli na Marof in preko Ragovega loga prišli nazaj na izhodišče. Opis poti v priponki.

Drugi izlet bo 18. 11. 2017 s pričetkom ob 7.uri, ko se bomo iz Novega mesta odpeljali z avtobusom na Primorsko do vasi Podgorje. To bo naš začetek poti do vrha Kojnika (802 m). Nazaj do izhodišča se bomo vrnili čez Jampršnik (649 m). Hoje bo za 3 ure. Povratek v Novo mesto je predviden ob 17.30 uri. Opis poti v priponki.

Več informacij o izletih dobite v priponkah in na oglasni deski v garderobi.
Planinski pozdrav                        Učiteljici Dušanka in Tanja

Related Images:

Dostopnost