Spoštovani starši,

tudi letos imate možnost preko Rdečega križa prijaviti svojega otroka na letovanje na Debelem Rtiču. Letovanje je namenjeno otrokom od 1. do 9. razreda, ki imajo zdravstvene težave. Termina za letovanje sta dva (8. 7. – 15. 7. 2018 in 15. 7. – 22. 7. 2018)

NOVO:

Prijavnice oz. predlog dobite pri izbranem zdravniku otroka (ne več pri svetovalni delavki). Izpolnjen predlog sami odnesete na Območno združenje RK Novo mesto, kjer dobite tudi položnico. Prijavnico oz. predlog lahko dobite od 16. 4. 2018 dalje.

Cena letovanja je 35 €.Ker je letos otrokom naše šole namenjenih manj mest kot pretekla leta, vam svetujem, da pohitite s prijavo. Prednost bodo imeli otroci, ki bodo prej oddali vso potrebno dokumentacijo. Zadnji rok za oddajo je 1. 6. 2018.

Za dodatne informacije smo vam na voljo po telefonu ali elektronski pošti.

Svetovalna delavka:                                                                                                                       Ravnateljica:
Hana Korošec                                                                                                                                 Sabina Erjavec