Skoči na glavno vsebino

Vsi učenci od 6. razreda dalje, ki so v letošnjem šolskem letu opravili bralno značko, so bili povabljeni, da se pridružijo Večeru v knjižnici. Učenci, ki so se na ta dogodek prijavili s prijavnico, naj pridejo v šolo ob 17.55, se v garderobi preobujejo v šolske copate in pridejo v knjižnico. Začetek dogodka bo ob 18. uri v knjižnici šole. Sledil bo program: lov na zaklad, sladka večerja, gost večera, ustvarjalne delavnice, Značkarji imajo talent (predstavitev ustvarjalnih izdelkov) in zaključek z evalvacijo. Končali bomo ob 22. uri, ko bomo učence pospremili do parkirišča šole, kjer jih prevzamete starši. Učenci za ta večer potrebujejo le šolske copate, za ostale potrebščine bomo poskrbele učiteljice. Tisti, ki boste zamudili na dogodek, nas o tem predhodno obvestite.

Vsi tisti učenci, ki bodo z dogodka odšli domov z drugo polnoletno osebo, naj prinesejo pisno dovolilnico od staršev. Prav tako naj nas starši obvestijo o kakršnikoli zdravstveni posebnosti/alergiji otroka.

Veselimo se druženja  z vami.

Učiteljice  Sanja Kirn, Ana Markelj in Dušanka Štamfelj

Related Images:

Dostopnost